Yağmasın Y'ağmur Gelme Aklıma şiiri - Ömer Faruk Yatbaz şiirleri - Ömer Faruk Yatbaz - Şiir Kolik


» Cezmi Ersöz şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni)

11.06

2018

Yağmasın Y'ağmur Gelme Aklıma

Ömer Faruk Yatbaz

Ne zaman yağmur yağsa, bulutlar kararsa sen geliyorsun aklıma. Canım yanıyo geçicek diyorum ama geçmiyo, alıştım onsuzluğa diyorum ama nafile alışamıyorum.
Anlayacağın vazgeçemiyorum senden, silip atamıyorum senin sildiğin gibbi, ne bilim belki güçsüzüm belki yetersiz, ama biliyorum ki ben senin sayfanı kapatamıyorum.
Peki neden umut verdin bana, neden yılarımı kendinle ziyan ettin, neden kendinle beni de kirletin, ben sana kirlerimle gelmemiştim oysa temizdim, başını kaldırıp gördüğün bulutlar gibbi bembeyaz dım sana ama tek sana .
Şimdi bir başkasının koların da onun evin de komşu oldun bana, annem görmüş geçen eşinle seni , bu değilmiydi senin ölüp bittiğin bak evlenmiş dedi , sustum bir şey diyemedim çok şey vardı aslına da söylemem gerken ama ben yenilmiştim.
Bak senin o yenilgiliği güçsüzlüğü kaldıramaz diye bildiğin adam insan ne halde , mutlumusun, mutluysan ne ala devam et.
Düğününe gelip tebrik edemdim seni burdan söylyeyim içim de kalmasın, mutlu ol beni kaybetiğine deysin. Artık da yağmasın yağmur gelme aklıma . Gelme yağmur...


instgram: yatbazomerÖmer Faruk YatbazŞiirlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Etiketler: aşk-hasret-ölüm-gurebet

Şiir için yorumlar

Yağmasın Y'ağmur Gelme Aklıma için henüz yorum yok

Bu şiiri sevdim diyenler

Şairin son 10 şiiri

Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri