~ Üyelik Bilgileri ~

(*) Kullanıcı Adı: -büyük harf kullanmayınız-

Kullanıcı adınızda izin verilen karakterler: 0123456789abcdefghijklmnopqrstuvwxyz_
(*) E-Mail Adresiniz:

(*) E-Mail Adresi: (tekrar)

Şifreniz email adresinize gönderilecektir. Kullandığınız aktif email adresinizi giriniz. Sorunsuz bir üyelik işlemi için GoogleMail önerilir.

(*) Güvenlik Kodunu Girin

~ Size Özel Bilgiler ~
(*) Ad - Soyad:

(*) Doğum Tarihiniz:


(*) Cinsiyet:
Erkek Kadın

Yaşadığınız Ülke:

Yaşadığınız Şehir:

Cep Telefonunuz: (zorunlu değil - gizli tutulur)


MSN Adresiniz: (sorunlarda size en yakın zamanda ulaşmamız için istenir)

T.C Kimlik Numaranız: (doldurmanız istenir ama zorunlu değil - gizli tutulur)


KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK İLKELERİ

Üyeler siirkolik.com sistemine kayıt olurken verdikleri bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda(ör: şifreyi hatırlamama) oluşacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisinde olduğunu ve hiç bir şekilde siirkolik.com'un sorumlu tutulamayacağını kabul ederler.
siirkolik.com üzerinde örf ve adetlere aykırı, ahlaksız, saldırgan, tahrik edici, kırıcı yorumlar kural dışıdır ve tespiti halinde uyarıya gerek görülmeden hesabınız kapatılabilir.
Çeşitli nedenlerle üyelikten ayrılmak isteyenlerin siteden kaydı silinmez. Üyeliği askıya alınıp pasif hale getirilir. Kayıt silme işlemi kişinin tüm yazılarını sileceğinden bu durum site için uygun değildir. Özellikle forumlar eksik ve anlamsız hale gelmektedir.
siirkolik.com üzerinde kayıtlı bulunan şahsi bilgileriniz, üçüncü şahıslara pazarlanmaması konusunda güvence altındadır.
siirkolik.com üyelerinin ürettiği ve yayınlanmak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği (örneğin panoya eklediği mesaj, şiir, haber, itiraf, vb.) bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, resim vb. Eserleri tanıtım, duyurum amacı ile yayınlama ve/veya site içerisinde siirkolik.com tarafından uygun görülecek başka bir adrese taşıma haklarına sahiptir. Yayınlanan bu bilgilerin başka kullanıcılar tarafından kopyalanması ve/veya yayınlanması ihtimal dahilindedir. Bu hallerde üye, siirkolik.com'dan telif ve benzeri hiçbir ücret talep etmeyecektir.
siirkolik.com üzerinde hakkınızda yasal mercilere yapılan bir şikayet sonucunda, yasal merciler tarafından istenildiği taktirde şahsi bilgileriniz ve / veya site kullanımınızla ilgili tüm bilgiler verilebilir.
Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir.

Siirkolik üyelik işlemini tamamlayan kullanıcılarımız yukarıda belirttiğimiz üyelik şartlarını okumuş ve kabul etmiş  sayılır.
Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri