» Necip Fazıl Kısakürek şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni!)

02.10

2017

Bir Günlük

Bilal Av

hayatıma onu ilk gördüğüm an başladım sanki...

onu bir dolmuşta işe giderken gördüm ilk olarak sonrası geldi tabi. her gün aynı saatte onu görmek için o otobüste yerimi aldım. işim olmasa dahi o saatte o otobüsteydim. nasıl konuşmaya başlasam diye kendimi yedim. bir gün o konuşmaya başladı benimle ve o gün benim doğum günüm oldu:)

o bana soru sordukça ben ona gülüyor cevap veriyordum. neden güldüğümü sorduğunda bugün benim doğum günüm dedim ağzımdan bu cümle çıktı ve o günü doğum günüm ilan ettim. sonrası mı

her gün o saatte gidiyor dönüşleri de ona göre ayarlıyordum. yani giderken de dönerken de onunlaydım. benden hoşlandığını sanıyordu ki bir gün bana kız arkadaşın var mı diye sordu bende yok dedim nasip kısmet derken gözlerine sanki belkide sensin diye bakıyordum ki bende ona senin var mı diye sordum. bana 2 senedir devam eden bir ilişkisinin olduğunu söyledi. askerdeymiş cocuk ve geldiklerinde evleneceklermiş. bir arkadaşı varmış adı ahuymuş bana benzetmiş gülüşünü falan onunda sevgilisi yokmuş falan filanmış ben yok dedim ama neden diye sorduğunda gözlerim gözlerine nasıl baktıysa uzaklaştı benden bir daha ne o otobüse ne de o sokağa girmedim.

onu gördüğüm gün doğum günüm oldu ama ölümüm de onun elinden oldu...

sayesinde bir gün mutlu oldum evet ... o gün 22.02.16 anlamasını beklemem bekleyemem de...


Bilal Av

Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Öykü için yorumlar

Bu öyküyü sevdim diyenler

Yazarın son 10 yazısı

Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri