» Sunay Akyn şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni)

23.03

2017

İyiyim Ama Harika Kazıklandım

Özlem Topal

Bu öykü, 31.03.2017 tarihinde günün yazısı seçilmiştir.

Evet, iyiyim ama kazıklanmanın acısını bastıramıyorum. Her ay otomatik 51 tl ödenen GSM faturama pek bakmam aslında. Boş vaktime denk gelen maili açıp baktığımda faturamın 100 tl olduğunu gördüm. Noluyo la deyip geçmiş faturalarıma baktım, 81 tl bir önceki 62 tl. Bir hışım Vodafonu aradım, Harika TV üyeliğiniz var dediler. O ne oliyki dedim, özel video servisi dediler. Porno mu acep diye soramadım. ( Töbe ne özel video seyretmesi) Ee kim üye yapmış beni dedim. Telefonda sörf yaparkene bir habere tıklamış olabilirmişim. O zaman da otomatik üye olunuyor cevabı veriyor Vodafone. İptal edin fazladan alınan 100 tl ye yakın paramı da iade edin ben özel video seyretmedim dedim. Harika TV nin müşteri hizmetleri numarasını verdiler. Bir hışım onu da aradım. Üyelik yapmışsınız ki üye oldunuz diye bir cevap. Yo yoo seyretmedim ben öyle videolar diyorum anlatamıyorum. Seyretsem gam yemiycem :)
Bir üyelikte ya da değişiklik olduğunda bilgi SMS si atan Vodafone, faturama ekleyeceği böyle bir üyelik için neden bir bilgi mesajı geçmez ki? Harika TV ve Vodafone işbirliği midir bu durum?

Özlem Topal

Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Şiirkolikte kayıtlı 37 öyküsü bulunmaktadır.

Özlem Topal yetkili üye konumundadır.


Özlem Topal öyküleri
Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri