» Sunay Akyn şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni)

12.06

2018

Batıklı kalp

Büşra Karataş

Bu öykü, 12.06.2018 tarihinde günün denemesi seçilmiştir.Yatağa batıyor sanki kalbim. Bir türlü uyuyamıyorum. kaburgalarım yarılacakmış gibi hissediyorum. Nedendi bilmem ama yoruldum. Beynimde bir savaş var fakat neden,nasıl bilmiyorum. Ne kadar sürdürebilirim yaşamayı bir fikrim yok. Yaşıyor muyum sahi? En son tavana çaresizce bakarken ölmedim mi? O zaman unutmadım mı tanrıyı ben? Hiçbir zaman yardım etmeyen,hiç olmayan tanrıyı. Olmadığını anladığımda daha çaresiz hissetmedim mi?
Gece oturuyorum diye kızıyorsunuz,ya da gece geziyorum diye. Gündüzler çok kanatıyor beni. Anlamıyorsunuz. Tüm yaralarımı gündüz aldım ben ruhuma. Parçalandım ulan. S**t*ğimin kalbi bir kez olsun mutlu çarpmadı. Nabzımı kaybettiğim zamanlarda kimsenin umrunda olmadım. Orospu hayatın kırmızısı gibi kelimelerim. Bir sokak kadını gibi şarkılarım. Susarak söylüyorum acımı. Kan kusuyorum.
Göğsümden çıkmak istercesine batıyor yüreğim.
Aşktan değil telaşı,acıdan. Daha fazla atmak istemiyor oluşundan. İstifa etmek istediğinden. Anlamıyorsun,cehenneminde yanan bir iblis gibiyim.
Cehennemin ta kendisi olsam da acıya direnmeliyim.

Büşra Karataş

Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Deneme için yorumlar

Bu denemeyi sevdim diyenler

Yazarın son 10 yazısı

Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri