» Attilâ Ylhan şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni)

06.01

2018

Sosyal Medya Sihirbazı

Nihat İlikcioğlu

Bu öykü, 07.01.2018 tarihinde günün denemesi seçilmiştir.Sosyal medya paylaşım sitelerinden { ınstagram } da ne paylaşayım diye düşünme. Bir tane nokta { . } koyuver binlerce ‘' beğeni ‘' olsun..

Paylaşımın yanına ‘' Hashtag ‘' { # } işareti koyuver paylaşımın tüm dünyayı dolaşsın, yerli yabancı takipçin artsın..

Örneğin; #nihatilikcioglu#duygularinadresi#oncevatangazetesi#ilhamsairle#kisakisa#edebiyatyelpazesi vb gibi uzayıp gider...
Ve 1, 3, 5, 10, 100, 1000 beğeni ve takipçi

Not: Hashtag { # } bu işaret ınstagram da belirli bir konuyu belirlemek için anahtar kelime olarak kullanılmaktadır..Bu anahtar kelimeyi yazdığınızda ve tıkladığınızda örneğin; #nihat ile ilgili kim, ne varsa önüne serilecektir..Takip ve takipçilerine daha seri olarak ulaşacaksınız..

{ # } hashtag işaretini her bir kelimenin ardından koyacağız. Örneğin; #ilham#siir vs vs kelimelerin ardından boşluk bırakmayacağız.

Eğer girmek istediğimiz { # } hashtag birden fazla kelimeden oluşuyorsa mutlaka bu kelimeleri bitişik yazmalıyız ki; aradığımız tüm paylaşımları eksiksiz bulsun. Örneğin; #nihatilikcioğlu#duygularınadresi# vb gibi.

Ve artık paylaştıklarınla popülersin.

Nihat İlikcioğlu

Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Şiirkolikte kayıtlı 55 yazısı bulunmaktadır.

Nihat İlikcioğlu yetkili üye konumundadır.


Nihat İlikcioğlu denemeleri
Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri